tl ml
0
Teie ostukorv on tühi
ostukorvis 0 summa 0.00 EUR Ava ostukorv Ostmine

Küsige küsimus

Image

Teil on õigus tasuta kaupa ümber vahetada või tagastada vastu 14-päeva jooksul arvates kauba kättesaamisest.

  • Tagastamine ja vahetamine Fitsport kontoris on tasuta
  • Esimene tagastamine ja vahetamine pakiautomaadiga on tasuta. Alates teisest vahetusest ja tagastusest tellimuse kohta tasub kõik postikulud klient.
  • Tagastamine ja vahetamine kulleriga on 5.50 € Tallinn, Viimsi
  • Toote tagastamisel postiautomaadiga Home Workout OÜ kulul, on meil õigus tagastatavalt summalt kinni pidada ostuga seotud postikulud, kui tellimuse lõplik summa on vähem kui 45 euro.

Saatke vahetatav kaup meile tagasi (juhendi vastavalt saamisviisile leiate allpool). Seejärel saatke meile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Vahetatav kaup ei tohi olla:

  • kahjustatud
  • rikutud
  • kasutatud.

Vahetatav kaup peab olema originaalpakendis, koos originaaletikettidega ja kandmata.

Kuidas tagastada, sain paki Itella Smartpostist

Palun pakendage kaup korrektselt. Valige enda jaoks lähim või mugavaim pakiautomaat. Pakiautomaadis valige “Paki tagastamine”, seejärel sisestage paki kättesaamiskoodi (mille saite telefonile paki jõudmisel Itella Smartpost pakiautomaati) ning pakiautomaat avab õige kapiukse. Pange saadetis kappi, sulgege uks ning toiming on tehtud.

Kuidas tagastada, sain paki Omniva pakiautomaadist

Palun pakendage kaup korrektselt. Valige enda jaoks lähim või mugavaim pakiautomaat. Pakiautomaadis valige “Paki tagastamine”, seejärel kasutage paki tagastamiskoodi (mille saite telefonile paki jõudmisel Omniva pakiautomaati) ning pakiautomaat avab õige kapiukse. Pange saadetis kappi, sulgege uks ning toiming on tehtud.

Samuti saab tagastada või vahetada Tallinna kontoris, Kiisa 8b (9.00 - 17.00). Enne vahetamist palun teatage mile, mida te soovite vahetada ja mille vastu → See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kui kaubal esineb defekt

Kui kaubal esineb puudus, tuleb sellest kohe teada anda meie klienditeenindusele See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Puuduste puhul, mille eest vastutab Fitsport.ee, on tarbijal õigus nõuda selle toote parandamist, kauba vahetamist sama puudusteta mudeli vastu. Kui kaupa ei ole võimalik ümber vahetada või parandada, on tarbijal õigus nõuda raha tagasi.

Pretensiooni esitamise aeg on 2 aastat. Pretensiooni alla ei kuulu tooted, mis on läbikantud või toodet on rikutud/kahjustatud.

Pretensiooni esitamisega kaasnevatele küsimustele saate infot Tarbijakaitseameti koduleheküljelt.

                   

Home Workout OU
E-mail: info@goldengym.ee
Tel: +372 5208760

cart

                       
         
  Top.Mail.Ru        
         
© 2019 Your Company. All Rights Reserved. Designed By